Alustasime Veskimöldre elamurajooni kinnistute ja ridaelamute müüki

Veskimöldre on hinnatud elamurajoon Tallinna Nõmme linnaosa ja Laagri aleviku piiril, mis rajati aastatel 1996…2005. Nüüd saab see ilus elukeskkond laienduse, mis jääb olemasoleva rajooni kõrvale Instituudi tee ning Pääsküla jõe vahelisele alale. Sinna tuleb 159 elamukrunti ja kokku 91 ridaelamukorterit koos vajalike teede ja kommunikatsioonidega. Lisaks on rajooni planeeritud kinnistud lasteaia ja algkooli tarbeks, pargialaks jne.

Asukoht on väga hea – kõrval asuvas Laagri alevikus on olemas kauplus, lasteaiad, kool, erinevad sportimisvõimalused s.h. ujula ja tennisekeskus, kohvik jne. Ühistranspordipeatused on samuti lähedal. Lühikese autosõidu kaugusele jäävad mitu suuremat kaubanduskeskust: Maksimarket, Rimi, Hortes, Bauhof. Autoga on võimalik sõita Tallinna kesklinna mitut erinevat marsruuti mööda – kas Vabaduse puiestee või Pärnu maantee kaudu aga ka läbi Mustamäe või Haabersti. Samuti on lihtne pääs nii Pärnu kui Paldiski maanteele ja Tallinna ringteele.

Teed ja kommunikatsioonid on ehitamisel ja need valmivad selle aasta sügiseks, peale mida on krundiostjal võimalus alustada koheselt ehitustegevusega.

Kinnistute suurused jäävad vahemikku 1500 kuni 3261 m2. Umbes pooltel kruntidel on kõrghaljastus, mis annab neile suurema privaatsuse, teised on jälle sellevõrra päikeselisemad.

Detailplaneeringu järgi on krundile lubatud ehitada üks kuni kahekorruseline (maksimaalselt 10 m kõrge) elamu ja kuni kaks abihoonet. Abihooned võivad olla ühekorruselised ja kuni 5m kõrgused. Suurim ehitusalune pind on 350 m2 ja suletud brutopind kuni 400 m2.

Kinnistute müügihinnad algavad 69 000 EUR-st ja MÜÜGIHIND SISALDAB LIITUMISI kõikide vajalike kommunikatsioonidega: vesi, kanalisatsioonisüsteem, elekter, gaasitrass ning sidevõrk.

Lisaks kinnistutele ehitatakse rajooni 91 ridaelamukorterit. Esimese ridaelamu ehitus algab suvel ja planeeritud valmimine on aasta lõpuks.

Ehitatavas ridaelamus saab valida nii kolme kui nelja magamistoaga korterite hulgast. Müügihinnad algavad 205 000 EUR-st.

Rohkem infot: Urmas Tehver, tel 513 1410, urmas.tehver@upc.ee

Koduleht: veskimöldre.ee

6